List of Participations

  1. Altena Herwig (Aichelin Holding GmbH, Austria)
  2. Bušta Radek (MAGNA CARTECH spol. s r.o., Czech Republic)
  3. Cimrman Jára (HTS BB s.r.o., Slovak Republic)
  4. Čief Miroslav (HTS BB s.r.o., Slovak Republic)
  5. Dappa Andreas (IVA Schmetz GmbH, Germany)
  6. Fiorese Alessandro (TAV VACUUM FURNACES SPA, Italy)
  7. Gerstenberger Jan (HEF-DURFERRIT s.r.o., Czech Republic)
  8. Heinis Vincent (SOLO Swiss SA, France)
  9. Hiller Gerald (ECM GmbH, Germany)
  10. Hirschfeld Jiří (Czech Republic)
  11. Hirschfeld Viktor (Czech Republic)
  12. Hradil Davil (COMTES FHT a.s., Czech Republic)
  13. Janatová Zuzana (AIR PRODUCTS spol. s r.o., Czech Republic)
  14. Jirková Hana (University of West Bohemia in Pilsen, RTI, Czech Republic)
  15. Knaislová Anna (University of Chemical Technology in Prague, Czech Republic)
  16. Kolář Zdeněk (Pilana Knives a.s. Hulín, Czech Republic)
  17. Kotous Jakub (COMTES FHT a.s., Czech Republic)
  18. Kučerová Ludmila (University of West Bohemia in Pilsen, RTI, Czech Republic)
  19. Lebigot Philippe (Fours Industry BMI, France)
  20. Maleček Ladislav (BONATRANS GROUP a.s., Czech Republic)
  21. Maňka Ľuboš (HTS BB s.r.o., Slovak Republic)
  22. MEDUNA vakuová kalírna s.r.o. (Czech Republic)
  23. Michler Martin (TU Bergakademie Freiberg, Germany)
  24. Miksa Martin (Rotaneo s.r.o., Slovak Republic)
  25. Němeček Stanislav (RAPTECH s.r.o., Czech Republic)
  26. Novák Pavel (University of Chemical Technology in Prague, Czech Republic)
  27. Olejnik Bartlomiej (HAUCK HEAT TREATMENT SP. Z O.O., Poland)
  28. Ondra Zbyněk (Labtech s.r.o., Czech Republic)
  29. Peković Michale (University of West Bohemia in Pilsen, RTI, Czech Republic)
  30. Průcha Vojtěch (University of West Bohemia in Pilsen, Czech Republic)
  31. Puyu Nicola (TAV VACUUM FURNACES SPA, Italy)
  32. Roudnická Michaela (University of Chemical Technology in Prague, Czech Republic)
  33. Schmidt Marcus (ALD Vacuum Technologies GmbH, Germany)
  34. Sobotka Radek (TRADED CHEMICALS spol. s r.o., Slovak Republic)
  35. Stanislav Jiří (JST Consultancy, Czech Republic)
  36. Strakosova Angelina (University of Chemical Technology in Prague, Czech Republic)
  37. Svoboda Michal (Cronite CZ s.r.o., Czech Republic)
  38. Sytař Petr (Struers GmbH, Czech Republic)
  39. Šouc Peter (HTS BB s.r.o., Slovak Republic)
  40. Tarbaj Tomáš (Rotaneo s.r.o., Slovak Republic)
  41. Tesař Karel (Struers GmbH, Czech Republic)
  42. Tkáč Tomáš (BONATRANS GROUP a.s., Czech Republic)
  43. Vavříček Lukáš (BONATRANS GROUP a.s., Czech Republic)
  44. Wethmar Richard (IVA Schmetz GmbH, Germany)
  45. Zajko Dušan (Rotaneo s.r.o., Slovak Republic)
  46. Zapletal Roman (TSI System s.r.o., Czech Republic)

 

EXHIBITION

  1. AIR Products spol. s r.o. (Czech Republic)
  2. Cronite CZ s.r.o. (Czech Republic)
  3. ECOSOND s.r.o. (Czech Republic)
  4. HEF-DURFERRIT (Czech Republic)
  5. Ing. Ludmila Ludwigová (Czech Republic)
  6. Labtech s.r.o. (Czech Republic)
  7. Linde Gas a.s. (Czech Republic)
  8. Rotaneo s.r.o. / KOMPOZITUM s.r.o. (Slovak Republic)
  9. Struers GmbH (Czech Republic)
  10. TAV VACUUM FURNACES SPA (Italy)
  11. Tenova (IVA Schmetz GmbH + Fours Industriels BMI) (France)
  12. TSI System s.r.o. (Czech Republic)