Seznam účastníků 2024

  1. Anyuan Feng (Xinghua Tongbu Casting Co.,Ltd., China)
  2. Černický David (Metalco Testing s.r.o., Czech Republic)
  3. Čížkovský Juda (AIR PRODUCTS spol. s r.o., Czech Republic)
  4. Dubšík Radek (Metal Forming, Czech Republic)
  5. Gerstenberger Jan (HEF-Durferrit s.r.o., Czech Republic)
  6. Hogel Petr (Ing. Ludmila Ludwigová a Systetms GmbH, Czech Republic)
  7. Holas Pavel (AZ PROKAL s.r.o., Czech Republic)
  8. Hošek Václav (ECOSOND s.r.o., Czech Republic)
  9. Chwiałkowski Lukasz (SECO/WARWICK S.A., Poland)
  10. Kara-Ivanský Tomáš (4TEK EUROPE s. r. o., Czech Republic)
  11. Kedzierzynski Marek (AICHELIN Group, Austria)
  12. Kieweg Stefan (AICHELIN Group, Austria)
  13. Kong Eva (Hebei Shinning Metals Co., Ltd., China)
  14. Kouřil Miloslav (Q.I.P. s.r.o., Czech Republic)
  15. Kulbitski Vladislav (MEAPFORNI S.R.L., Italy)
  16. Ludwig Walter (Ing. Ludmila Ludwigová a Systerms GmbH, Czech Republic)
  17. Musil Jan (Metal Forming, Czech Republic)
  18. Příhoda Karel (REALISTIC, a.s., Czech Republic)
  19. Puyu Nicola (TAV VACUUM FURNACES SPA, Italy)
  20. Reinish Michal (ZwickRoell s.r.o., Czech Republic)
  21. Stolař Pavel (ECOSOND s.r.o., Czech Republic)
  22. Škivra Eduard (REALISTIC, a.s., Czech Republic)
  23. Vráblík Filip (ECOSOND s.r.o., Czech Republic)
  24. Wolf Stephan (Ing. Ludmila Ludwigová a Systerms GmbH, Czech Republic)

 

EXPOZICE

  1. 4TEK EUROPE s.r.o.(Czech Republic)
  2. AICHELIN Group (Austria)
  3. AIR Products spol. s r.o. (Czech Republic)
  4. AZ PROKAL s.r.o. (Czech Republic)
  5. ECOSOND s.r.o. (Czech Republic)
  6. Hebei Shinning Metals Co., Ltd. (China)
  7. Ing. Ludmila Ludwigová a Systerms GmbH (Czech Republic)
  8. IVA Schmetz GmbH + Fours Industriels BMI (Germany)
  9. MEAPFORNI S.R.L. (Italy)
  10. Metalco Testing s.r.o. (Czech Republic)
  11. REALISTIC, a.s. (Czech Republic)
  12. SECO/WARWICK S.A. (Poland)
  13. TAV VACUUM FURNACES SPA (Italy)
  14. Xinghua Tongbu Casting Co.,Ltd. (China)
  15. ZwickRoell s.r.o. (Czech Republic)